♥ JAK pomoci spolku BAJAN?   • FINANČNÍ POMOC 

Převodem na transparentní účet spolku Bajan 2401182457/2010 (Fio). Opravdu jakákoli částka tady nesmírně pomůže. Nic není málo, každá kapka pomáhá, aby moře bylo mořem.

  • ZÁŽITKOVÝ WORKSHOP s koňmi 

Lenka Vrabcová vede na svém ranči v Kamenném Přívozu u Prahy též kurzy sebepoznání a komunikace za pomoci koní. Účastí na tomto celodenním kurzu podpoříte koníky a zároveň si odnesete neopakovatelný zážitek. Tento workshop jsem absolvovala a mohu ho jen doporučit :) Aktuální nabídku kurzů pro veřejnost najdete na webu partnerské organizace ProEnvi.

  • CHARITATIVNÍ DNY 

Pokud Vám zaměstnavatel poskytuje v rámci benefitů volno pro charitu či charitativní aktivity, můžete přijet na ranč pomáhat a zaměstnavatel Vám den uhradí jako přítomnost v zaměstnání. Práce v blízkosti koní vyčistí hlavu a působí blahodárně na duši :) Zažijete krásu výhledů, pohled na volně běhající a pasoucí se koně na rozlehlých pastvinách, budete se jich moci dotýkat a užívat si jejich blízkosti a pocitu, že pomáháte tam, kde je to skutečně potřeba. Jestli se nebojíte vzít do ruky vidle, křovinořez nebo kýbl s hadrem a hledáte skutečně smysluplnou práci, jejíž výsledek uvidíte hned, pak tady je to to pravé :) Spolek Bajan je registrován na platformě firemního dobrovolnictví Zapojím se. Informujte se o možnosti registrace u svého zaměstnavatele.

  • FIREMNÍ AKCE  

Lenka Vrabcová s kolegyněmi z ProEnvi vede též kurzy s koňmi pro firmy na míru jejich potřebám. Informujte se u svého zaměstnavatele na možnost absolvování podobné aktivity spolu se svými kolegy. Je to úžasný týmový zážitek. I to je způsob, jak můžete koníky podpořit. Jako firemní klienti.

  • POMOC s ÚPRAVOU WEBU

Spolek Bajan má sice své webové stránky (zde), ale ty byly vytvořené velmi dávno, svépomocí a nejsou udržované. Není na to bohužel prostor, protože práce na ranči okolo koní vytěžuje zcela a času na jakoukoli formu propagace nezbývá. Spolek potřebuje někoho, kdo by stránky revitalizoval, dodal jim příběh, který by byl otiskem toho, čím spolek žije, vytvořil by e-shop pomoci a vůbec je dokázal jakkoli vylepšit. To by moc pomohlo :) Kontaktní osoba pro zájemce je Lenka Vrabcová (lenka.zebra@seznam.cz, +420 737 363 915). Ozvěte se jí, bude za Vaši pomoc velmi vděčná.

  • INDIVIDUÁLNÍ FYZICKÁ POMOC 

A konečně pokud si chcete užít přírody a vyčistit hlavu od ruchu velkoměsta, můžete se individuálně domluvit na výpomoci na ranči a zkrátka přijet jednorázově či pravidelně přiložit ruku k dílu :) Kontaktní osoba je Lenka Vrabcová (lenka.zebra@seznam.cz, +420 737 363 915). Ozvěte se jí, bude za Vaši pomoc velmi vděčná.