Pomáhání

aneb Jak pomoci dobré věci?

♥ KDE pomoci? ♥

Říká se, že pomoc druhým je zároveň obohacením nás samých. Jako bychom tím zhmotňovali krásu světa a dali jí hmatatelnou podobu. Z podstaty věřím v dobro světa. V dobro v každém z nás. Tím, že si vzájemně pomáháme, propojujeme své osudy v jeden nekonečný řetěz laskavosti. Pro mě je naplňující být jeho součástí :)


Kromě toho, že maluji obrazy pro dobročinné účely, pomáhám ve volném čase ve svých dvou spřátelených neziskových organizacích. Tam mám kus svého srdce a jsem tam v kontaktu s výjimečnými lidmi, kteří zasvětili své životy nesobeckým zájmům a pomáhání. 

A právě tam je naše společná pomoc (moje a Vaše ♥) aktuálně nesmírně potřebná. 

Chcete se stát součástí řetězce dobra? Vaše podpora nemusí být nutně jen finanční. Můžete spojit též příjemné s užitečným :)

 Spolek BAJAN 

Spolek Bajan, z.s. pečuje o stařičké a nemocné koníky a jiná zvířata, poskytuje jim útočiště a dopřává jim láskyplný důchod. Tady vás přivítá 16 krásných koníků, 2 hlídací hafani, neurčitý počet kočičích přátel, prasátka, ovečky a jejich úžasná pečovatelka Lenka Vrabcová, která jejich záchraně zasvětila celý svůj život. Zcela zaslouženě letos převezme již podruhé ocenění Laskavec roku. Můžete se s ní blíže seznámit ZDE

To, co spolku chybí, jsou ochotné a silné ruce ku pomoci na ranči a také finanční prostředky pro základní potřeby pro koníky a jejich domov (spreje proti hmyzu, deky, ochranné síťky, seno, služby kováře, výživa pro nemocné koně, veterinární péče, ohradníky, podestýlka apod.). Nebo můžete spojit svou podporu s unikátním zážitkem ;) Pro detail klikněte níže.

 Women for Women 

Women for Women, o.p.s. se zaměřuje na pomoc všem rodičům a jejich dětem, kteří jsou ohrožení psychicky, ekonomicky a sociálně. Pomáhá komukoli, kdo se ocitnul v nouzi a nedokáže svou situaci sám vyřešit. Společnost nabízí pomoc a podporu formou poradenství, hmatatelné pomoci v nouzi a prostřednictvím projektů, jejichž cílem je vyvést zasažené z bezvýchodných životních situací. 

To, co společnost nyní ocení, jsou finanční prostředky pro poskytování pomoci zasaženým rodinám a také mentorské zapojení, které pro Vás bude zároveň  zdrojem Vašeho rozvoje. Pro detail klikněte níže.

 Podpora MALOVÁNÍ 

Maluji obrazy pro charitativní účely. Od roku 2021 mé barvy na plátně přispěly neziskovým organizacím již téměř čtvrt milionu korun

  • Pokud chcete podpořit mé dobročinné malování finančně, toto číslo účtu 2916291193/0800 vede přímou cestou k dalším barvám a plátnům

  • Pokud byste chtěli přispět dobré věci a zároveň se kochat pohledem na některý z mých obrazů, dejte mi to vědět ZDE a udělejte OBJEDNÁVKU obrazu. Namaluji pak obraz přímo pro Vás na zakázku :)

♥ Srdečné díky ♥