♥ JAK pomoci Women for Women?   • FINANČNÍ POMOC 

Převodem na transparentní účet neziskové organizace 777777484/0300 (ČSOB) či formou volby konkrétního cíle své podpory na e-shopu pomoci.

Jakákoli částka nesmírně pomůže. Nic není málo, každá kapka pomáhá, aby moře bylo mořem.

  • STAŇTE se MENTOREM 

Jedním z významných projektů organizace Women for Women je projekt První krok. Jedná se anonymní bezplatnou poradnu pro kohokoli v nouzi, kdo potřebuje s někým sdílet svá trápení. Vzhledem k velkému zájmu o tuto aktivitu ze strany klientů, hledá společnost pro tento projekt další mentory, kteří budou ve svém volném čase z domova chatovat s klienty, kteří je vyhledají. Míra zapojení bude jen a jen na Vás. Pro tuto záslužnou aktivitu je každý z mentorů vyškolen a vybaven všemi potřebnými kompetencemi. Pokud chcete být hlasem, který pomáhá, a chcete se zároveň dál rozvíjet ve svých komunikačních dovednostech, připojte se k nám a podpořte svým sdílením a rozhovory ty, kteří to nejvíce potřebují a zároveň to velmi ocení. 

V případě zájmu o nezávazné bližší informace kontaktujte Lenku Boháčkovou (lenka.bohackova@w4w.cz), která má za Women for Women projekt První krok na starosti.