! Aukce byla ukončena !

Výtěžek z aukce tohoto obrazu bude beze zbytku věnován na Bydlení pro děti obecně prospěšné společnosti Women for Women, která pomáhá dětem v nouzi znovu nalézt svůj domov a důstojně a v lásce v něm žít.

Nesmrtelní

Akryl na plátně 50x60 cm (2023)

"Vepsány do letokruhů jako křídly vážky vzpomínky zapadlé, odřené, ale živé, zářivé, laskavé. S vděčností se dlaněmi dotýkáme těch nekonečných cest, nitek osudu, hloubek i výšin, setkání a zázraků a všech hvězdných zákoutí, která čekají, až je objevíme. Nekonečný vesmír našeho života a nás v životech druhých. Jsme si vzájemně cestami i poutníky a stáváme se nesmrtelnými díky srdcím druhých."

Vydraženo za: 7 700 Kč


Chcete nabídnout vyšší částku, než jaká je současná nejvyšší nabídka? Vyplňte jednoduše formulář níže a pošlete mi svou nabídku nejpozději do 31. 3. 2024 do 23:00 hodin, kdy aukce končí. Před tím se seznamte s jednoduchými pravidly aukce.


♥ Chcete přispět na Bydlení pro děti bez účasti v aukci? 

I tak je to samozřejmě možné. Jakákoli částka je darem a my za ni budeme vděční. Nic není málo, každá kapka pomáhá, aby moře bylo mořem. Děkuji Vám ze srdce za jakoukoli Vaši účast na tomuto dobrému skutku :)

QR kód odkazuje na transparentní účet neziskové organizace Women for Women Bydlení pro děti: 777777484/0300 (ČSOB), kde můžete svou platbu zpětně zkontrolovat.