Dobročinná aukce obrazů

Do 31. 3. 2024 do 23:00 hodin

! Aukce byla ukončena !

♥ Když obrazy pomáhají ♥

Ráda sedávám ve své oblíbené Kavárně v Exilu a užívám si její nezaměnitelné kouzlo. Je ostrůvkem klidu a pohody uprostřed shonu velkoměsta. Má svou voňavou vlídnost, která vás obejme, ať už přicházíte s čímkoli v sobě. A právě zde si můžete až do 31. 3. 2024 naživo prohlédnout mé 4 obrazy, které jsem se rozhodla prodat v charitativní online aukci

Výtěžek bude do poslední koruny věnován dvěma neziskovým organizacím, kde mám kus svého srdce, kde jsem v kontaktu s výjimečnými lidmi, kteří zasvětili své životy nesobeckým zájmům a pomáhání, a kde cítím, že je naše společná pomoc (moje a Vaše ♥) aktuálně nesmírně potřebná. 

Jedná se o spolek Bajan, který pečuje o stařičké a nemocné koníky a jiná zvířata a dopřává jim láskyplný důchod, a o Bydlení pro děti obecně prospěšné společnosti Women for Women, která pomáhá dětem v nouzi znovu nalézt svůj domov a důstojně a v lásce v něm žít.

 Přispějte dobré věci a odneste si domů jeden z mých milovaných obrazů

Vyberte si obraz, o který máte zájem, rozklikněte a postupujte dále dle pokynů :)

♥ Chcete přispět bez účasti v aukci? 

I tak je to samozřejmě možné. Jakákoli částka je darem a my za ni budeme vděční. Nic není málo, každá kapka pomáhá, aby moře bylo mořem. Děkuji Vám ze srdce za jakoukoli Vaši účast na tomuto dobrému skutku :)

Bydlení pro děti
Bajan koníci

QR kódy odkazují na transparentní účty obou společností, kde můžete svou platbu zpětně zkontrolovat. Women for Women Bydlení pro děti777777484/0300 (ČSOB) a Bajan pomoc koníkům2401182457/2010 (Fio).