! Aukce byla ukončena !

Výtěžek z aukce tohoto obrazu bude beze zbytku věnován spolku Bajankterý pečuje o stařičké a nemocné koníky a jiná zvířata a dopřává jim láskyplný důchod. 

Vykoupení

Akryl na plátně 50x60 cm (2023)

"Všichni jsme byli zranění a všichni zraňujeme. Jsme křehké bytosti odhodlané nést statečně svůj osud, své viny, své bolesti. Vykoupíme se jen odpuštěním. Odpuštěním druhým a především sami sobě. Skrze odpuštění se znovu nalézáme a otevíráme světu. Skrze naše kříže rosteme. Čím více nás drásají jejich hrany, tím méně můžeme sami před sebou uhýbat. Čím níže nás tlačí jako ubohé housenky do bahna, tím výše můžeme jako motýli vzlétnout."

Vydraženo za: 10 000 Kč


Chcete nabídnout vyšší částku, než jaká je současná nejvyšší nabídka? Vyplňte jednoduše formulář níže a pošlete mi svou nabídku nejpozději do 31. 3. 2024 do 23:00 hodin, kdy aukce končí. Před tím se seznamte s jednoduchými pravidly aukce.


♥ Chcete přispět na spolek Bajan bez účasti v aukci? 

I tak je to samozřejmě možné. Jakákoli částka je darem a my za ni budeme vděční. Nic není málo, každá kapka pomáhá, aby moře bylo mořem. Děkuji Vám ze srdce za jakoukoli Vaši účast na tomuto dobrému skutku :)

QR kód odkazuje na transparentní účet neziskové organizace Bajan - pomoc koníkům: 2401182457/2010 (Fio), kde můžete svou platbu zpětně zkontrolovat.