! Aukce byla ukončena !

Výtěžek z aukce tohoto obrazu bude beze zbytku věnován na Bydlení pro děti obecně prospěšné společnosti Women for Women, která pomáhá dětem v nouzi znovu nalézt svůj domov a důstojně a v lásce v něm žít.

Zrození hvězdy

Akryl na plátně 40x50 cm (2023)

"Přijmout své skutečné já, pohlédnout zpříma do zrcadla a spatřit sebe takové, jací jsme. Už neodvracet zrak, neobmýšlet pravdu, jen s laskavostí obejmout své nedokonalé dokonalosti, shovívavě pohladit svá bolavá místa a přiznat si svá klopýtnutí bez výmluv okolností... Strhnout z tváře pohled zlého kritika a uvidět se s bezbřehou láskou v nahotě své překrásné duše. Přijetí. Tak se zrodí hvězda v nás, ožije, zazáří... A s ní i láska ke světu."

Vydraženo za: 8 500 Kč


Chcete nabídnout vyšší částku, než jaká je současná nejvyšší nabídka? Vyplňte jednoduše formulář níže a pošlete mi svou nabídku nejpozději do 31. 3. 2024 do 23:00 hodin, kdy aukce končí. Před tím se seznamte s jednoduchými pravidly aukce.


♥ Chcete přispět na Bydlení pro děti bez účasti v aukci? 

I tak je to samozřejmě možné. Jakákoli částka je darem a my za ni budeme vděční. Nic není málo, každá kapka pomáhá, aby moře bylo mořem. Děkuji Vám ze srdce za jakoukoli Vaši účast na tomuto dobrému skutku :)

QR kód odkazuje na transparentní účet neziskové organizace Women for Women Bydlení pro děti: 777777484/0300 (ČSOB), kde můžete svou platbu zpětně zkontrolovat.