! Aukce byla ukončena !

Výtěžek z aukce tohoto obrazu bude beze zbytku věnován spolku Bajankterý pečuje o stařičké a nemocné koníky a jiná zvířata a dopřává jim láskyplný důchod. 

Síla v křehkosti

Akryl na plátně 35x27,5 cm (2023)

"Skutečná síla nekřičí. Je tichá a nezlomná. Pochází z hloubi ducha, z nejniternějších částí našeho srdce. Jen klidně rozjímá, dýchá, je. Křehkost je její jemná část, nedovolí jí zatvrdit se a zraňovat. Křehkost ji dělá soucitnou, nesobeckou, lidskou. Svou křehkostí zjemňujeme sílu v nás a současně ji tak činíme neochvějnou."

Vydraženo za: 4 000 Kč


Chcete nabídnout vyšší částku, než jaká je současná nejvyšší nabídka? Vyplňte jednoduše formulář níže a pošlete mi svou nabídku nejpozději do 31. 3. 2024 do 23:00 hodin, kdy aukce končí. Před tím se seznamte s jednoduchými pravidly aukce.


♥ Chcete přispět na spolek Bajan bez účasti v aukci? 

I tak je to samozřejmě možné. Jakákoli částka je darem a my za ni budeme vděční. Nic není málo, každá kapka pomáhá, aby moře bylo mořem. Děkuji Vám ze srdce za jakoukoli Vaši účast na tomuto dobrému skutku :)

QR kód odkazuje na transparentní účet neziskové organizace Bajan - pomoc koníkům: 2401182457/2010 (Fio), kde můžete svou platbu zpětně zkontrolovat.